Forum Klanu Underworld - Siewcy Śmierci - R13

Opis forum


#16 2011-02-23 17:17:24

Leito

Gość

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Wybaczcie, dawno tu nie zaglądałem. Co do łatwych i szybkich składań  to na ten stan serwera chyba tylko celność na szyje i preko bandanki/opaski...w sumie sam nie mam pomysłu na coś innego ;p . Co do młodości to popierdoliło ich z cenami na r13...osobiście olałbym śmierdząca młodość nawet czasem za 4KD ....jak tytan/mlodosci na palec chodzi za 6-7...ogolnie na r13 sa udziwnione ceny na broń biala. Polecałbym popatrzeć za lewitacja na palec...z tym, ze w kodzie BW to rare drop w porownaniu z mlodoscia, wiec pojawiaja sie rzadziej. Stracisz tam chyba 1 sily 1 zwinki (moge sie mylic)...ale zaplacisz 2kd za jeden a nie 3-4. Tylko, ze wtedy musisz miec amulet na szyje i podbity w miare wyglad w treningu . A jak ci sie uda złożyc ta mlodosc jakos w sensownych cenach, to wystaw ja za max cene i tak sie te hieny rzuca na to jak na pomarancze za komuny....sprzedasz za 3kd a lewitke kupisz za 2 i juz jeden do przodu. Co do nanitów i many, to polecam dalekie albo skupowanie...nie ma nic innego. Sam teraz chodze bliskie i lipa sie zrobiła z mana...zabrali nam super sprzet na dalekie do glownego i dupa
A ja tam nie chodze dalekich jak nie mam sredniej 70+ % , macham expa na maxa. W razie jakichkolwiek pytań pisać śmiało, ja tam zawsze jestem skory do rozmowy


Pzdr

 

#17 2011-02-23 20:11:27

Deathmedi

Gaduła

Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 53
Punktów :   

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

akurat z tym składaniem młodości to nieprawda bo sam składałem młodość z celności i sztuki i mi wyszło za chyba jakieś 1000kk mniej więcej bo celność za KD i sztuka za jakieś chyba prawie 2kp coś takiego, już nie pamiętam, maksymalnie mi to wyszło za 1100, ale na pewno nie 4KD

Offline

 

#18 2011-02-24 09:41:40

Leito

Gość

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Ja tu pisałem o gotowcach do kupienia (ceny 3-4kd), wiadomo, że skladanie wychodzi taniej ( w zaleznosci od kupna czesci ). Mi sie bardziej rozchodzi o fakt, ze mlodosc jest zbyt droga w porownaniu z lewitka...a co za tym idzie przy odpowiedniej kombinacji ubioru (wyglad ) mozna na tym i zarobic i nic nie stracic praktycznie...tymbardziej, ze mlodosc musi zaczac w koncu taniec i za pare miechow odsprzeda ja za grosze, co sie nijak kalkuluje. Ale fakt...masz racje, kukałem na skladniki wlasnie na mlodosc i mozna tam nawet niezle przyciac, jakby sie znalazl jakis co polozy konkretnie.




Tak sobie mysle, ze mozna nowy temat zalozyc...jakies pogaduchy przy placku i kawie

 

#19 2011-02-25 17:32:10

 Sephior

Gaduła

Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 65
Punktów :   
Wiek: 17
Skąd:: Suwałki

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

A no dodam też że w tytule jest takie słowo jak "przeciętny" ... Jak wbije 65 lvl zrobię poradnik już fachowy... Bo teraz mam jeszcze mało info o eq itp.. bzdety...

Co do zarabiania na rynku- Ja składam pierścienie młodości, koszt to około 1-2kd, a sprzedaje za czasem 3kd nawet...

Offline

 

#20 2011-02-26 09:39:22

 Gordasth

Administrator

2201561
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 131
Punktów :   
Wiek: 35
Skąd:: Łódź

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Wynocha mi z tymi pogaduchami do "Dyskusji"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.manager-zuzlowy.pun.pl www.way-ninja.pun.pl www.akwarium1lo.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.dx-klan.pun.pl