Forum Klanu Underworld - Siewcy Śmierci - R13

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-12-24 09:46:25

 Sephior

Gaduła

Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 65
Punktów :   
Wiek: 17
Skąd:: Suwałki

Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Jak zapewne prawie wszyscy wiedzą gram tą marną postacią, która od byle palniaka dostaje w pupę ... No ale jakaś odmiana w klanie musi być, bo prawie wszyscy są palniakami xd.


Plusy Zabójcy 1h:
+Lekki Ekwipunek.
+Spora szansa na cios krytyczny.
+Wielkie możliwości kombinacyjne.
+Przy odrobinie pomyślunku i dobraniu ekwipunku wyciąga spory demage.
+Szybko (ale nie najszybciej), łapie zasięg.
+Przy UDANYM ataku (i mniej więcej porównywalnie drogim ekwipunku) jedynym zagrożeniem dla Zabójcy, jest CR i ŁS.

Minusy:
-BAAARDZO mała szansa na udaną zasadzkę.
-Piekielnie drogie eq (na obecną gospodarkę servera, dystansowcy i palniaki mają taniej)
-Gdy zaatakuje palniak, trzeba być w 80% pewnym przegranej. (Zwinką nie unikniesz ciosu :O, w sumie atakujący spostem też mnie nie uniknie, ale wiemy, że z reguły atakujący ma 2x tyle życia)


Tak naprawdę kluczem do sukcesu jest MINIMALNY farcik. Teraz opiszę wam co i jak:

0-20lvl
Liczycie na dropa i eq ze sklepu, ewentualnie podwyższacie poziom broni.

20-30lvl Na tych poziomach, o ile pamiętam nosiłem 2x zębate sztylety, na nogach krótkie szorty cichych ruchów (tanie i nawet dobre). Na tych poziomach trzeba już kminić powoli secik siły i fundusze na antyki. Warto też wykupić jeden lub dwa poziomy tatuaża na cios krytyczny.

30-40lvl
Zakupujemy po okazyjnej cenie Czapke Adrenaliny (Najlepsza bo leciutka i spełnia tatoo). Na 25pkt dostajemy KP, więc kupujemy Antyka, w drugą rączkę kombinujemy Żebaty Sztylet Zwinności (O ile dacie radę unieść). Set siły już powinien siedzieć w waszym ZK. Na klatę Lekka Peleryna.
Na poziomie 38-40 róbcie tatoo na cryta do poziomu 3.

40-45lvl
Wiekopomna chwila, 50pkt i wszystkie kamyczki po 1. Za te kamyki najlepiej kupić Elfią Pelerynę. Jeśli macie a lot of farta to kupujecie elfie szorty i drugiego antyka. Trzeba też powoli kombinować Celność na szyję, i Celność/Młodość na pluszki. Sam nie mam żadnej z tych rzeczy, bynajmniej dlatego, że ktoś przelicytował mi krawat celności o 4:18, a aukcja kończyła się 20 po xD. Można też na tych poziomach. (Ale tu już z duuuuużym fartem), kombinować, lub kleić Lekką Pieść Niebios Trafienia. W tym przedziale lvlowym, wedle uznania, można zrobić tatuaż na ignorowanie obrony, do poziomu 2/3. Czemu nie robić innych tatoo na tych poziomach? Szkoda PR, lepiej zainwestować je w trening, bo nie będziemy codziennie wbijać 2 lvli i dostawać bonusy, prawda?


Dalej nie doszedłem, więc nie powiem wam co warto kupić a co nie. Powiem tylko że nie opłaca się inwestować w tytany, mają duże wymagania na wygląd...

Offline

 

#2 2010-12-24 11:01:13

Deathmedi

Gaduła

Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 53
Punktów :   

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

nie zgadzam się że zabójca jest dużo tańszy od shurikenowca bo tak: na głowę ty masz adrenalinę shurikenowiec preko(porównywalna cena), na klatę ty masz elfią shurikenowiec przeciętnie powinien mieć SS coś(np. peleryna jest 3 razy droższa od elfiej), bizu takie samo mamy bo na szyję celność a na paluszki młodość(ty napisałeś że młodość lub celność dla zabójcy i tu się zgodzę ale dla shurikenowca tylko młodość lub lewitacja bo inaczej nie założy niczego ponad shurek reakcji+4), na nogi elfie szorty czyli tak samo jak u zabójcy, a jako broń oczywiście shuriken reakcji który jest porównywalnie za taką samą cenę jak 2 antyki(jeśli trochę poczekasz i nie będziesz wyrzucał kasy w błoto)

Ale ogólnie niech pan cię pobłogosławi Sephior bo chcesz pomagać innym i mam nadzieję że dla innych ten wątek będzie pomocny

Offline

 

#3 2010-12-24 16:00:10

 Sephior

Gaduła

Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 65
Punktów :   
Wiek: 17
Skąd:: Suwałki

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Deathmedi, wiesz czemu siurki mają taniej?
Na głowę śmiercionośne preko, hełm lub bandana (max 4kd), chyba nie ma lepszego dla Shurikenowca, chyba że Tygrysia Preko.

A teraz pomyśl ile kosztuje Tygrysia Czapka Adrenaliny ...

Ty masz Shuriken Reakcji, 1kp do 1kd, a ja? Ja mam 2 Antyki, za które dałem 1kd i 1kp, to jest tanio, bo antyki zawsze schodzą za 1kd. I popatrz na siłę Dobrego Shurikena Reakcji +5...Warty tyle co Shuriken +podbijanie.  A ja? Mi się nie opłaca antyków podbijać do DB +5... Ja muszę mieć już Antyczne Trafienia, Zabójcze Biegłości, a to jest warte od 2-3kd w górę ... Tylko klata u was jest droższa. A co do Lewitki, to każdy chyba chciał ją mieć ...

Poza tam drogie eq, to pojęcie względne. Zależy od loota

Offline

 

#4 2011-02-15 12:10:54

Leito

Gość

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Witam serdecznie, chciałbym dolozyc kilka uwag co do Zabójcy jak i również zdementować niektóre błędne opisy Killera, które notabena powstały zapewne z braku doświadcznia w grze jak i braku znajamości mechaniki. A więc ;

-Lekki ekwipunek - co to znaczy ? ( Zabójca ma jedna z najcięższych dziar do załozenia)
- bardzo mala szansa na zasadzke ?  To trzeba zdementowac najbardziej...Zabójca puszcza ataki najlepiej ze wszystkich..wpada z 5-krotna              przewaga HP, na 90% i z DMG i niszczy kazdego palniaka jaki stanie mu na drodze. Zapraszam do Tutka i prosze o przeczytania dzialania mechanizmu atakowania jak i % na udana zasadzke. Jak przeczytalem, ze Sephiorowi wchodza 4 ataki z 16 to padlem ze smiechu prawie

http://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg … 1a6147e5dc

-piekelnie drogie eq ? jak kazdego..najlepszy sprzet kosztuje kamienie i tyle.
-Gdy zaatakuje palniak, trzeba być w 80% pewnym przegranej - obalamy kolejny mit...palniak to dla Zabojcy najlatwiejszy przeciwnik. Tymbardziej, ze bron biala 1h/2h jako jedyna moze stac w sprzecie bojowym na defie w sporej ilosci charyzmy.


Porady Sephiora do 40 lvl ładnie...po 40 nie za bardzo. Zadnych piastek niebios na takim lvl....chyba, ze masz zamiar na ekspy nie chodzic...albo trafiac co 79 fenka...nie mowiac o dalszych mobach. Na piastkach niebios na takim lvl tracisz z 30 zasiegu....po co ci 2 ataki wiecej jak nimi nie trafisz ? Antyki trafienia to jest docelowy kozik w lape do wysokiego lvl.

Wiadomo, ze z nakladem setek KD i pomyslem w bani, mozna zrobic cos zupelnie innego i ciekawego.

No i najelepsza propaganda na tym forum.....DROP

Drop panowie jest jak drink w burdelu. Jak wy chcecie zyc w Bloodwars z dropa to zycze szczerze powodzenia. Rynek jest zarobkiem nie drop. Macie mase pomocniczych stronek, siedzicie na BW i chcecie miec dobry sprzet...samo nie przyjdzie. Sie gra sie ma jak to sie mowi.
Moja rada...przeczytajcie Tutorial od dechy do dechy...to naprawde jest chwila, a zobaczycie ze zaczniecie ta gre inaczej pojmowac.
Wybaczcie moja lekka ironie...ale osobiscie nie wiem jak to jest, ze gracie w gre i nic o niej nie chcecie wiedziec

 

#5 2011-02-17 09:26:21

 Zodd

Plotkarz

6694305
Skąd: Sejny
Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

jedno tylko pytanie:
Rynek jest zarobkiem a nie drop, to znaczy ze szukasz po rynku przedmiotow laczysz je i sprzedajesz z zyskiem?

Ja sam swoje antyki kupilem nie za kd, a za kp (znaczy sie stworzylem), takze to nieprawda ze antyka sztylet nie mozna kupic taniej niz kd,  najlepiej go skleic samemu z dwoch przedmiotow,, polaczenia mozna znalezc w zakladce w klanie, a na przedmioty trzeba troche popolowac, ale da sie, ja sam probuje teraz znalezc skladniki na antycznego sztyleta trafienia, ale z tym juz ciezko znalezc...... przynajmniej mi, bo nie mam tez zawsze czasu zeby przegladac wszystkie mozliwe polaczenia z rynku.

Offline

 

#6 2011-02-17 13:55:55

Leito

Gość

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

No niestety troszke czasu trzeba posiedziec nad laczeniami...ale nie zawsze. Wybierz sobie jakas ,,sciezke" laczen np. Pref/suf bizu , albo bandanki/opaski preko etc. ....odpal stronke z laczeniami i popatrz na przepisy . Laczenia na dwa razy daja najmniej zarobku...im wiecej laczen i lepszy item tym ceny ciekawsze. Na niektore skladniki trzeba czekac po pol roku....albo w ogole nie ida przez 4 lata dlatego najlepiej zaczac od czegos co ma zbyt i mozna z zarobkiem zlozyc. W zakonczonych mozesz sprawdzic ceny skladnikow. No i ofc trzeba kupowac za jakies minimalne stawki, zeby zysk byl

Nie ma super lekko, ale jak sie chce miec dobry sprzet na swoj lvl to nie ma innego wyboru. Osobiscie nie znam ani jednej osoby, ktora miala by fajny sprzet z dropu. Tymbardziej, ze na takim 80 lvl to juz trzeba miec naprawde kozak sprzet zeby isc na ekspe i dawac tam rady.


No i rownie waznym jest to co Sephior pisal na poczatku tego tematu....rozwazne wydawanie kamieni.



pozdro

 

#7 2011-02-17 14:15:28

 Zodd

Plotkarz

6694305
Skąd: Sejny
Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

hmm, no wlasnie sie ostatnio zainteresowalem zarobkowaniem poprzez rynek, ale patrze ze potetrzebuje na start z jakies 2 kamienie przemiany i kamien duszy, bede juz mogl probowac sie czaic na rozne aukcje, chyba sprobuje z pierscionkami bo mozna chyba tu troche zarobic, ale zabawy co nie miara, ale fakt ze inaczej nie mam szans uzbierac sprzetu jaki bym chcial, a naprawde w wielu kwestiach moglbym miec juz lepszy sprzet, choc i na obecny nie tak strasznie narzekam, bo pozwala mi troche krwi zachowac broniac sie, takze nie jest zle.
Mam juz jeden skladnik do antycznego sztyleta trafienia (albo odwagi), ale drugi potrtzebny znalezc bedzie ciezko bo musi to byc albo:
Demoniczna / Szybka , sztylet/nóż
i albo sufixy takie dwa albo takie jeszce nizej

Trafienia: (ZWINNOŚĆ +10)
Kontuzji
Męstwa

Odwagi: (CHARYZMA +6, ZWINNOŚĆ +7)
Zdobywcy
Zemsty

bedzie ciezko je wychaczyc.

ale najpierw chce dobic do 100 punktow, dostac kamyczki, i bede probowal cos zarabiac przez rynek, wtedy mozna nazbieram sobie na pierscienie mlodosci, dobre antyki trafienia itd ;p, allllleeeeeee, to jeszce za duuuuzo duuuzo czasu, bo nie jest to takie prost. Ale to fakt ze ta gra jest ciezko ( moze dlatego taka ciekawa) i kto nie kombinuje ten nie ma, a na drop to nie ma co liczyc, bo ja tak samo chyba jak kazdy dobry drop na palcach jednej reki moglbym wyliczyc.

Ostatnio edytowany przez Zodd (2011-02-17 14:19:53)

Offline

 

#8 2011-02-18 16:43:00

Leito

Gość

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

No BW ma to do siebie, ze ci co kombinuja maja lepiej. Skladania w sumie mozna podzielic na trzy kategorie ;

- latwe i tanie ( celnosci,preko(B,O) )  - produkty ida praktycznie dzien w dzien, zarobek tylko niecaly KD i z czasem celnosc bedzie chodzic po KZ.

- troszke trudniejsze (bizu,bronie,ubranie pref/suf) ( dobre prefy/sufy ) - produkty drozsze...z reguly jeden z nich, skladanie 2-3 na miecha,     niestety   na skladniki trzeba liczyc juz wiecej kamienia niz kilka KS czy KZ...tu juz sie operuje KD+reszta.

- najlepsze dostepne laczenia - czyli laczenia najlepszych itemkow docelowych dla danych tatuazy - typu zwinna/piesc niebios/ mestwa , tudziez
  smiercionosne/shorty/pasterza ...przycinka jest niezla...ale wymaga zamrozenia gotowy typu 8 KD na pol roku i czekanie na drugi skladnik. Zreszta to sa laczenia, ktore sie laczy na nawet 10-20 laczen.



Ja na tej postaci zrobilem tak ;

Na maxa do 25 pkt, dostalem KP i kupilem skladniki na celnosc   wydajac 5KS i 1KZ  , zlozylem celnosc kosztem   1KP, 1KZ, 5KS , sprzedalem ja za  1KD 1KP 1KZ  . Raz trzeba wydac wiecej raz mniej...czasem nawet za 1kk mozna skladnik kupic ( dla nocnych Markow BW to studnia bez dna ^^ ). Poskladalem kilka celnosci, skupuje najtansze skladniki na bandanki preko, mam skladnik na antyka/trafienia i tak w kolko .

Trzeba pamietac, zeby sie nie zablokowac z KP bo to twoj zarobkowy kamien. NIe sprzedawac dziwnych itemkow z dropu. Kazdy itemek obadac...czy przypadkiem + cos nie bedzie cos lepszego i znowu zarobek. Do tego zawsze mozna  luknac liste auckji...na te co sie koncza i patrzec..ooo piersnien madrosci zaraz zejdzie za 2 drugie...no to pyk 3 drugie i wystawiamy za przemiany. Wiadomo, ze dobrze jest sie orientowac z cenami na rynku. Kolejna sprawa to itemki, ktore koszuja teraz 6kd a za rok beda kosztowac 20KD. Tez mozna zamrozic sobie kamienie jak sie ma za duzo


Jak co to zawsze sluze pomoca z mila checia.


pozdro

 

#9 2011-02-18 19:54:46

 Sephior

Gaduła

Skąd: Suwałki
Zarejestrowany: 2010-12-20
Posty: 65
Punktów :   
Wiek: 17
Skąd:: Suwałki

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Patrzcie na datę poradnika... Dżizas.... Rynek zmienia się z dnia na dzień...
Nie chce mi się szpiegować skanować, fakt... Można bić z przyjacielskich -.- I czy każdemu muszę tłumaczyć, że lepiej uzbierać pierw eq do oblężeń/exp a potem kombinować z atakami. (Server młody, każdy PKT. doświadczenia liczy się, a expy to 2/3 expa)

Na morii nie grałem... Pierwszy raz... ale docenilibyście to że chcę pomóc... Może pomoc nie jest mega fachowa, ale lepsze to niż to że potem wzty z KMami i eq na siłę chodzą bo już nie raz takich prze kozaków widziałem w klanie...

Ostatnio edytowany przez Sephior (2011-02-18 19:58:48)

Offline

 

#10 2011-02-19 12:37:59

Leito

Gość

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Tu nikt nie neguje twojej checi pomocy....bynajmniej nie zauwazylem. Ja tu tylko modyfikuje poradnik o swoje doswiadcznie i wiedze.

,,Nie chce mi się szpiegować skanować, fakt... Można bić z przyjacielskich -.- I czy każdemu muszę tłumaczyć, że lepiej uzbierać pierw eq do oblężeń/exp a potem kombinować z atakami"   

Nie wiem czy wiesz, ale sztylety zdobywcy za pare KK mozna kupic (ceny mozna sprawdzic w aukcjach zakonczonych). Wiec wcale nie trzeba najpierw wydawac  na sprzet do atakow, bo to smeiszny koszt w KK/KS. Poza tym ekspy to nie 2/3 expa, bynajmniej nie do 60+ lvl . Z atakow mozna wyciagnac 2pkt + na dzien. To, ze komus sie nie chce czy tam nie umie nie znaczy, ze nie mozna. Tak czy inaczej oficjalnie z mojej strony dziekuje za poradnik i trud wlozony w napisanie go.


pozdro

 

#11 2011-02-21 14:44:12

 Zodd

Plotkarz

6694305
Skąd: Sejny
Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Jak ty to ogarniasz Leito?? o_O, tak czy siak tez chce sie za to zabrac, za zarabianie przez rynek, zbieram kamienie, bo chce sobie dwa pierscionki mlodosci sprawic, a nie mam szans ich uzbierac inaczej niz zarabiajac przez rynek. Ale tych polaczen jest tyle ze zeby to wszystko swoja glowa ogarnac to kosmos.
W kazdym razie mam wilkolaka, jak bede mial kamienie dusz, to kupie lisa, pierwszy pierscien mlodosci pewnie pojdzie na sprzedaz na zarobek zeby kupic kolejne. Pisales ze mozesz poradzic jak ktos cos potrzebuje, a mozesz mi napisac, czy to na priva czy to tu, obojetnie, jakie sa prostsze mozliwe do realizacji polaczenia na ktore nie trzeba czekac pol troku, bo pol roku to jedna gowno (kupa) czasu, a mi sprzet przydalby sie np w przeciagu miesiaca-dwoch. No poprocz celnosci, bo to jzu wymieniles, i moze skorzystam, zorientuje sie.

P.s. masz moze jakis program ktory pokazuje polaczenia w troche inny sposob? to znaczy ze majac np <na nogi> rzezimieszka, pokazuje mi z czym moge to polaczyc i co da, a przydatne to mi dosc bradzo by bylo bo majac np elfie shorty rzezimieszka wiedzialbym jaki sufix szukac do rzezimieszka zeby moc cos otrzymac

P.s. 2. Heh Sephior, dopiero zauwazylem ze z Suwalk jestes , witam, ja z Sejn , fajnie zobaczyc kogos z regionu ze gra w ta gre takze.

Ostatnio edytowany przez Zodd (2011-02-21 16:53:48)

Offline

 

#12 2011-02-21 17:16:16

 Gordasth

Administrator

2201561
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 131
Punktów :   
Wiek: 35
Skąd:: Łódź

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Zodd: Kiedyś taki programik istniał, nie mogłem go jednak znaleźć na Forum. Od kumpla nie mogę się doprosić szkieletu w PHPie...
Znalazłem też takie coś w Excelu:
http://www.toya.net.pl/~goldwin/listapolaczen.xls

Offline

 

#13 2011-02-22 08:31:37

 Zodd

Plotkarz

6694305
Skąd: Sejny
Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

No to szkoda ze tego programu nie ma, a co do tego excelowskiego pliku, to nie jest to tak wygodne jak program gdzie sie wybiera i ci by szukal, i troche pogmatwane i wielkie te tabele, ale jest bardzo dobra w tym ze majac jakis konretny przedmiot mozna dosc latwo sprawdzic czy cos ciekawego da sie z tego zkombinowac.
Takze dzięki Gordash .
Reszta to znajomosc rynku, po ile co schodzi, czy sie oplaca, i czy sie pojawia na rynku (bo np tworzac elfia peleryne owsem mozna kupic jeden skladnik dosc latwo ale trzeba uwazac, bo pozniej znalezc np  szamanska kolczuge czy tam runiczna kolczuge bedzie ciezko, zadko cos takiego sie pojawia na rynku).
Jako ze mam malo kamyczkow narazie to sprobuje stworzyc elfia peleryne, i sprzedac ja za kD, zarobek nie duzy, ale jesli uda mi sie zebrac skladniki po rozsadnej cenie, to powinienenm zarobic z ok 250 punktow kamiennych, takze bede do przodu.

Jeszce jedno pytanie: skad bierzecie nanity itd ja chodze na bliskie wyprawy w s4 i niszcze jakies gownioszka, a kiedys jak mnie przyszpililo bo potrzebowalem duzo many itd, to kupowalem jakies przedmioty z rynku za 1 kamien krwi, ktore moglem zniszczyc nap za 50 many. Znacie jakies lepsze/ szybsze sposoby? Lepiej dalekie wyprawy trzaskac?

Ostatnio edytowany przez Zodd (2011-02-22 08:32:53)

Offline

 

#14 2011-02-22 09:39:39

Strider

Czytelnik

Zarejestrowany: 2011-01-20
Posty: 11
Punktów :   

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Dokładnie, dalekie wyprawy.

Offline

 

#15 2011-02-22 22:22:18

 Gordasth

Administrator

2201561
Zarejestrowany: 2010-11-22
Posty: 131
Punktów :   
Wiek: 35
Skąd:: Łódź

Re: Przepis na... PRZECIĘTNEGO ZABÓJCĘ BIAŁASA!

Też mi się wydaje że dalekie... max staty jak się da, lucek to event pokazał że jak kto nie ma farta w życiu to i tak g... daje. A przynajmniej wymaksowane procki dają szansę na wbicie i zaliczenie. Co za tym idzie szansę na lepszy drop i ew. kamyki. Choć jak wspomniał Leito, drop to taki magnesik do gry. Jedni dropią od razu a drudzy muszą kombinować sklejki... Jak w totolotku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zdolni-pisarze.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.photoshoptutorials.pun.pl www.architektura5.pun.pl